سانترال پاناسونیک 824 (kx-tes824)

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824، دستگاهی برای ارتباط مستمر شما با مشتریان است و با پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 خط داخلی، می تواند بهترین انتخاب برای کسب و کارها و شرکت های تجاری کوچک تا متوسط باشد. ویژگی های دیگری مثل قیمت مناسب، کاربری آسان، کیفیت ساخت و ماندگاری بالا، از دیگر مشخصات دستگاه معرفی شده هستند که خرید آن را ارزشمند کرده اند. اگر شما هم برای ارتباط مستمر و پیگیر با مشتریان خود به دنبال یک مدل دستگاه سانترال از برند معتبر هستید، خرید دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 را به شما پیشنهاد می کنیم. لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا مشخصات بیشتری از این کالای پرفروش را شرح دهیم.

معرفی و بررسی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824

احتمالا شما هم صاحب یک شرکت تجاری نوپا تا متوسط هستید و نیاز به دستگاهی دارید که با مشتریان خود ارتباط مستمری داشته باشید. دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824، دستگاهی است که به کار شما می آید و می توانید با این دستگاه که از چند خط شهری و داخلی پشتیبانی می کند، ارتباط مستمر و پیگیری با مشتریان خود داشته باشید.
از مشخصات دستگاه سانترال panasonic مدل kx-tes824 می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :
پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 خط داخلی
از ویژگی های اصلی دستگاه سانترال مدل kx-tes824 پاناسونیک، پشتیبانی آن از 3 خط شهری و 8 خط داخلی است و با توجه به این ویژگی، سانترال 3 به 8 نیز به آن گفته می شود.
امکان افزایش ظرفیت دستگاه
ظرفیت دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 قابل افزایش است و می توان با اضافه کردن کارت سانترال پاناسونیک، ظرفیت دستگاه را به 8 ورودی و 24 خروجی افزایش داد. این دستگاه با توجه به ظرفیت نسبتا مناسبی که دارد، مناسب استفاده در شرکت های تجاری کوچک تا متوسط است.
سانترال پاناسونیک 824 (kx-tes824)
پشتیبانی از باتری بک آپ
ویژگی دیگر دستگاه central پاناسونیک مدل kx-tes824 که بسیار حائز اهمیت است، پشتیبانی آن از باتری بک آپ می باشد. در شرایطی که برق قطع است، این دستگاه می تواند به فعالیت خود ادامه دهد و مشکلی برای ارتباط با مشتریان ایجاد نکند. برای استفاده از قابلیت بک آپ دستگاه، لازم است دو عدد باتری 12 ولت را در محفظه کناری دستگاه جای گذاری کنید تا همانند یو پی اس، برق مورد نیاز را در صورت قطعی برق، تامین نماید.
امکان راه ‌اندازی موزیک پشت خط
راه اندازی موزیک پشت خط برای مشتریان از دیگر ویژگی های دستگاه سانترال می باشد و کاربر می تواند با فعال کردن موزیک پشت خط یا انتظار، لحظات انتظار را برای مشتریان خود تا زمان برقراری ارتباط همراه با پخش موزیک کند. مشتری تا زمانی که به بخش داخلی مدنظر خود وصل شود، موزیک پشت خط را خواهد شنید.
قابلیت کالر آیدی 
کاربران دستگاه سانترال مدل kx-tes824 پاناسونیک می توانند قابلیت کالرآیدی را بر روی دستگاه فعال کنند اما برای فعال سازی این قابلیت بر روی تمام تلفن های مجموعه کاری، نیاز به خرید کارت سانترال کالر آیدی می باشد. با هر کارت سانترل می توان کالر آیدی را روی 3 خط شهری فعال کرد. پس از فعال سازی کالرآیدی، شماره تماس فرد گیرنده بر روی نمایشگر تمام تلفن ها قابل مشاهده خواهد بود.
دارای اپراتور گویا به صورت پیش ‌فرض
قابلیت اپراتور گویا به صورت پیش فرض بر روی دستگاه ایجاد شده است و این امکان برای کاربران دستگاه فراهم شده است که بدون پرداخت هزینه اضافی، اپراتور گویا برای مجموعه خود داشته باشند. با این قابلیت، زمانی که بخش های مختلف شرکت با مشتریان تماس می گیرند، به افراد پشت خط معرفی خواهند شد.
امکان فعال کردن درب باز کن 
ویژگی جالبی که دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 دارد، باز کردن درب های مجموعه است. می توان با خرید و نصب کارت سانترال و نصب یک پنل در پشت درب ساختمان، با استفاده از دستگاه های تلفن، درب های شرکت را باز کرد.
معرفی و بررسی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824
امکان ضبط و پیگیری تمام تماس های دریافتی
از ویژگی های مهم دستگاه سانترال panasonic مدل kx-tes824، امکان ضبط تمام مکالمات تلفنی است. این ویژگی دستگاه در بخش خدمات پس از فروش شرکت برای اطمینان از جلب رضایت مشتریان، کاربرد دارد و مدیریت مجموعه می تواند با بررسی مکالمات ضبط شده، از رفتار مشتری مدار کارمندان خود مطلع شود و به شکایات و پیشنهادات هم پاسخ دهد.
طراحی ماژولاریته
طراحی سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 به صورت ماژولاریته است یعنی می توان تعداد و نوع ماژول های خطوط تلفن را بر اساس نیاز شرکت تنظیم کرد. 
قابلیت گروه های چرخشی با کانفیگ کاربردی
از ویژگی های کاربردی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824، قابلیت گروه های چرخشی آن است. کاربر می تواند یکی از گروه های خود را به گروه چرخشی تبدیل کند و اگر تماس ورودی به گروه چرخشی باشد می توان از این قابلیت استفاده نمود.
شیوه کار قابلیت گروه چرخشی به این صورت است که اولین تماس ورودی به اولین داخلی در گروه وارد می شود، دومین تماس به داخلی بعدی، سومین تماس به داخلی سوم تا به همین ترتیب، آخرین تماس ورودی به آخرین عضو گروه وارد شود. با این کار، تماس های ورودی شرکت به صورت یکسان میان کلیه اعضا تقسیم خواهد شد.
سازگاری با تلفن های پاناسونیک
دستگاه central پاناسونیک مدل kx-tes824 با تلفن های پاناسونیک سازگاری دارد و برای ارتباطات شهری و داخلی قادر به پشتیبانی از تمام مدل تلفن های آنالوگ و هایبرید می باشد. با این دستگاه می توان تمام تلفن های آنالوگ رومیزی با بیسیم پاناسونیک را فعال کرد.

مشخصات ظاهری دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 دارای وزن 3.5 کیلوگرمی و ابعاد 37*28*10 سانتی متری می باشد. این دستگاه با توجه به ویژگی های ظاهری که دارد، مناسب نصب بر روی دیوار و با فاصله حداقل یک متر از سطح زمین است. پورت های دستگاه شامل پورت های ورودی خط شهری و خروجی های مربوط به داخلی ها نیز در زیر دستگاه قرار دارند. دستگاه دارای سه جای کارت است که محفظه اول با کارت مربوط به سه خط شهری و هشت خط داخلی اشغال شده است. رنگ دستگاه نیز سفید است.

مشخصات ظاهری دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824

نحوه برنامه ‌ریزی دستگاه سانترال panasonic مدل kx-tes824

شما پس از خرید دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 باید تنظیمات لازم را برای آن اعمال کنید. برنامه ریزی این دستگاه را می توانید به دو روش انجام دهید :
  • روش اول با استفاده از تلفن هایبرید مدیریتی مانند تلفن پاناسونیک 7730 
  • روش دوم از طریق اتصال به رایانه و نرم افزار مخصوص
اگر می خواهید با استفاده از تلفن 7730، تنظیمات دستگاه سانترال را انجام دهید باید از کدهای مربوط به این دستگاه پس از وارد شدن به حالت برنامه ریزی استفاده نمایید همچنین شما می توانید با استفاده از کابل USB هم به دستگاه سانترال متصل شوید و برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

کارت های سانترال پاناسونیک ۸۲۴

کارت های سانترال پاناسونیک 824 برای اضافه کردن قابلیت های مختلف به دستگاه کاربرد دارند. شما هر نوع قابلیت که می خواهید بر روی دستگاه سانترال نصب کنید، ابتدا باید کارت مورد نظر را به دستگاه نصب نمایید. کارت سانترال می تواند باعث افزایش ظرفیت پیش فرض دستگاه شود و امکانات جدیدی را در آن ایجاد نماید تا بتوان پاسخگویی بهتر و با کیفیت تری به مشتریان داشت.

کارت های سانترال پاناسونیک ۸۲۴

قیمت و خرید دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824 توسط شرکت پاناسونیک برای شرکت های کوچک تا متوسط طراحی شده است و دستگاه کم ظرفیتی محسوب می شود. همانطور که در مطلب نیز توضیح دادیم، این دستگاه قادر به پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 خط داخلی است و شرکت ها می توانند با استفاده از کارت KX-TE82483، ظرفیت دستگاه را تا 8 خط شهری و 24 داخلی هم ارتقاء دهند. در صورت تمایل به خرید دستگاه سانترال پاناسونیک مدل kx-tes824، می توانید قیمت کالا را در همین صفحه از وبسایت فروشگاه ما مشاهده کنید و سپس از طریق سایت سفارش دهید.

دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : 02188931020
مدیر فنی : 09121343905
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه فنی و مهندسی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح