دستگاه سانترال پاناسونیک tda100

دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 از محصولات سری TDA کمپانی پاناسونیک است که به نسبت محصولات این کمپانی در سری های TEA ، TEM ، TES و ... از ظرفیت بیشتری برخوردار است. اگر برای خرید دستگاه سانترال از برند پاناسونیک به دنبال دستگاهی هستید که کارایی بالایی داشته باشد، ظرفیت آن مناسب باشد و از تلفن ‌های آنالوگ و دیجیتال پشتیبانی کند، خرید دستگاه سانترال panasonic مدل tda100 را به شما پیشنهاد می کنیم. برای خرید این دستگاه، لطفا در ادامه همراه ما باشید تا مشخصات آن را به طور کامل برای شما شرح دهیم.
دستگاه های سانترال از برند پاناسونیک، از نظر میزان ظرفیت در سری های مختلفی دسته بندی می شوند و کاربران که عمدتا صاحبان کسب و کارها و شرکت ها هستند، می توانند بر اساس نیاز خود، یک مدل دستگاه را با ظرفیت مناسب تهیه کند. سانترال پاناسونیک tda100، مناسب کاربرانی است که به دستگاهی با ظرفیت بالا نیاز دارند و طراحی این مدل سانترال به گونه ای است که می توان ظرفیت آن را تنظیم کرد.
از ویژگی های مهم سانترال پاناسونیک tda100، عبارتند از :

قابلیت راه‌ اندازی خطوط ۴ یا ۵ رقمی در سانترال TDA100

خطوط 4 یا 5 رقمی که به اسم خطوط PRI شناخته می شوند، توسط شرکت مخابرات ایران ارائه شده اند و کاربردهای زیادی دارند. راه اندازی این خطوط نیاز به استفاده از دستگاه سانترال سری TDA یا TDE دارد و دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 نیز امکان راه اندازی این خطوط را فراهم کرده است.

ظرفیت بالای دستگاه

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100 به طور پیش فرض از 8 خط شهری، 24 خط داخلی آنالوگ و 4 خط دیجیتال پشتیباتی می کند اما ظرفیت دستگاه با استفاده از کارت های سانترال مخصوص قابل افزایش می باشد.
شما می توانید با استفاده از کارت سانترال مخصوص، ظرفیت دستگاه را تا 80 پورت خط شهری و 160 پورت داخلی افزایش دهید. درباره ظرفیت دستگاه مذکور می توانیم به پشتیبانی آن از خطوط تلفنی سنتی یا POTS نیز اشاره کنیم و قادر است تا 96 خط ترانک را پشتیبانی نماید. لازم است بدانید که این دستگاه قادر به پشتیبانی از خطوط SIP نمی باشد.

منشی گویا در دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100

دستگاه سانترال panasonic مدل tda100 دارای دو عدد کانال دیزا به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید برای بهره مندی از قابلیت منشی یا اپراتور گویا، از این کانال ها استفاده کنید. با وجود این قابلیت در دستگاه، اپراتور گویا در زمان تماس با مشتری، به صورت خودکار خوشامدگویی می کند و بخش های مختلف مجموعه را به مشتری معرفی می نماید تا مشتری به بخش مدنظر خود دسترسی سریع تری داشته باشد. قابلیت اپراتور گویا در دستگاه سانترال معرفی شده، بسیار کاربردی است.

پشتیبانی از تلفن‌ های آنالوگ و دیجیتال

ویژگی مهمی که دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 دارد، پشتیبانی آن از تلفن های آنالوگ و دیجیتال می باشد. این قابلیت کمک می کند که بتوان از تلفن های ساده و ارزان قیمت آنالوگ استفاده کرد. برای اتصال تلفن های دیجیتال نیز خروجی های دیجیتال بر روی دستگاه قرار داده شده اند. نکته قابل توجه درباره این دستگاه، استفاده از قابلیت DXDP آن است و می توان در هر پورت دیجیتال، دو عدد تلفن را وصل کرد.

امکان راه‌ اندازی VOIP

VOIP ، راهکاری برای کاهش هزینه های تلفن است و با آن می توان به راحتی و با هزینه ای کمتر با تمام دفاتر داخلی در تماس بود. با استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک tda100، راه اندازی ویپ امکان پذیر می باشد و شما می توانید با داشتن یک شماره 3 یا 4 رقمی، از قابلیت تماس داخلی به داخلی میان دفاتر، استفاده کنید. این ویژگی دستگاه حتی امکان تماس داخلی با دفاتر خارج از کشور را هم فراهم کرده است.
برای اضافه کردن قابلیت های اضافه VoIP به دستگاه سانترال، نیاز به استفاده از کارت های مخصوص می باشد و سپس می توان 96 داخلی ویپ را هم برای کاربران فعال نمود. توجه داشته باشید که با توجه به عدم پشتیبانی این مدل دستگاه از SIP، فقط می توان از تلفن های تحت شبکه پاناسونیک استفاده کرد.

قابلیت درب باز کن

شما با دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 می توانید درب ساختمان مجموعه را باز کنید اما باید کارت KX-TDA0161 را تهیه کرده و نصب نمایید. این کارت برای نصب باید بر روی کارت مادر KX-TDA0190 نصب گردد اما کمپانی پاناسونیک به صورت پیش‌ فرض، کارت 0190 را بر روی KX-TDA100DBA تعبیه کرده است. 

پشتیبانی از کالر آیدی

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100 به گونه ای طراحی شده است که بتواند به صورت پیش فرض از قابلیت کالرآیدی بر روی 8 خط داخلی پشتیبانی نماید. اگر کاربر بخواهد خطوط شهری مجموعه را افزایش دهد، باید از کارت سانترال خط شهری استفاده نماید که کارت های مدل KX-TDA1180 و کارت KX-TDA1186 با ظرفیت 8 خط شهری، برای این منظور کاربرد دارند. بعد از فعال شدن کالرآیدی، شماره تماس فرد گیرنده بر روی نمایشگر تمام تلفن ها نمایش داده خواهد شد.

برنامه ریزی سانترال پاناسونیک TDA100

با استفاده از پورت USB در دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 می توان برنامه ریزی دستگاه را انجام داد. با این پورت، دستگاه به کامپیوتر متصل می گردد و برنامه ریزی های مختلف بر روی آن قابل اجراست. سانترال مدل TDA100، به صورت پیش فرض بدون پورت شبکه است اما می توان با نصب کارت KX-TDA0410، از قابلیت شبکه در برنامه ریزی این دستگاه استفاده کرد.

کارت های قابل اتصال به سانترال TDA100

برای اضافه کردن قابلیت های جدید و ارتقاء دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 نیاز به استفاده از کارت های فیزیکی می باشد که این کارت ها عبارتند از :
  • کارت TDA0180برای اضافه کردن 8 پورت خط شهری به صورت آنالوگ
  • کارت TDA0181 برای فعال کردن 16 پورت خط شهری آنالوگ
  • کارت TDA0174 برای افزایش تعداد 16 خطوط داخلی آنالوگ بدون کالر آیدی روی تلفن های داخلی
  • کارت TDA0177برای فعال کردن 16 خطوط داخلی آنالوگ با قابلیت کالر آیدی
  • کارت TDA0175برای اضافه کردن 16 خطوط داخلی آنالوگ همراه با چراغ هشدار دریافت پیام
  • کارت TDA0172برای اضافه کردن 16 خطوط داخلی دیجیتال سانترال
  • کارت TDA0162 برای اضافه کردن قابلیت درب باز کن روی دستگاه
  • کارت TDA0470 برای فعال کردن 16 خطوط داخلی IP

قیمت و خرید دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100

دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 با ظرفیت بالا و ویژگی های متنوعی که دارد می تواند در مجموعه ها و شرکت های بزرگ، کاربردی باشد همچنین هزینه راه اندازی مقرون به صرفه ای هم دارد تا مورد انتخاب مدیران کسب و کارها قرار بگیرد.  شما می توانید دستگاه مذکور را برای ایجاد یک مرکز تماس پیشرفته، خریداری نمایید و با استفاده از کارت های مختلف در آن، از قابلیت های ویژه ای هم بهره مند شوید.
تمام مزایا و ویژگی های مثبت دستگاه سانترال پاناسونیک tda100 در کنار قیمت مناسبی که دارد، خرید آن را ارزشمند کرده است. می توانید قیمت این دستگاه را در وبسایت فروشگاه ما مشاهده کنید و پس از دریافت راهنمایی های لازم از کارشناسان بخش فروش، سفارش خود را ثبت نمایید.
دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : 02188931020
مدیر فنی : 09121343905
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه فنی و مهندسی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح