سانترال پاناسونیک KX-TDA200

مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200، دستگاهی با ظرفیت شناور است و کاربران می توانند با اضافه کردن کارت های سانترال متفاوت به این دستگاه، قابلیت های آن را ارتقاء دهند. سانترال پاناسونیک tda200 از نظر امکانات و قابلیت های مختلف، مشابه با سانترال پاناسونیک TDA100 می باشد و تفاوت این دستگاه ها فقط در ظرفیت آنهاست. این مدل سانترال، دارای پورت USB می باشد تا از این پورت برای برنامه ریزی دستگاه استفاده کرد همچنین مجهز به پورت RS232 برای ارسال گزارش تماس (SMDR) است. اگر می خواهید با مشخصات بیشتری از سانترال Panasonic tda200 آشنا شوید و سپس برای خرید این دستگاه تصمیم بگیرید، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.
سانترال پاناسونیک tda200 یکی از دستگاه های سری TDA از برند معتبر پاناسونیک است که امکان ارتباطات عالی و پیشرفته را برای سازمان ها و شرکت های مختلف فراهم می کند. این مدل سانترال مناسب کسب و کارهایی است که ارتباطات گسترده ای دارند زیرا از ظرفیت بالایی برخوردار می باشد و قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.
مشخصات و قابلیت های سانترال پاناسونیک tda200 در ادامه شرح داده می شوند :
 

طراحی و ویژگی های ظاهری سانترال TDA200

سانترال پاناسونیک tda200 از ابعاد 270×430×414 میلی متر برخوردار می باشد و وزنی معادل با 16 کیلوگرم دارد. این دستگاه دارای مصرف برق حدود 295 وات می باشد. اگر در شرکت خود کارمندان زیادی دارید و تماس های بسیاری از مشتریان خود دریافت می کنید، مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200 می تواند هم برای ارتباطات داخلی و هم برای ارتباطات بیرون از شرکت مناسب باشد.

درگاه‌ های ارتقای سانترال KX-TDA200

برای طراحی سانترال پاناسونیک tda200، 12 عدد Slot در نظر گرفته شده است که یکی از این درگاه ها مختص به کارت دیزا می باشد. از طریق درگاه های این دستگاه می توان کارت های مختلف سانترال پاسانونیک را نصب کرد و امکانات بیشتری را برای دستگاه فعال نمود. 

ترکیب فناوری VoIP با TDA200

دستگاه سانترال Panasonic tda200 قادر به پشتیبانی از قابلیت SIP نیست اما می توان با استفاده از VoIP که در این دستگاه فراهم شده است، ارتباطات منعطف و کارآمدتری را ایجاد نمود. این دستگاه با پشتیبانی از VoIP، تاثیر بسیاری در کاهش هزینه های سازمان دارد و کمک می کند که ارتباطات داخلی سازمان با کیفیت بالایی انجام شود.

وصل کردن مراکز و شعبه ‌های مختلف سازمان

مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200 برای لینک کردن مکان ها و شعبه های مختلف سازمان، کاربردی است زیرا از دو ویژگی IP Trunk و IP Extention پشتیبانی می ‌کند. برای وصل کردن شعبه ها و مراکز مختلف شرکت، می بایست از کارت های سانترال KX-TDA0484 و KX-TDA0490 استفاده شود. با استفاده از کارت اول می توان 4 تماس همزمان میان دو شعبه و با کارت دوم می توان 16 تماس همزمان را میان شعبه ها، برقرار کرد.

امکان استفاده از کارت شهری

در دستگاه سانترال پاناسونیک tda200 می توان از کارت شهری هم استفاده کرد. اگر کاربر بخواهد از شماره های 8 رقمی مخابرات استفاده نماید، نیاز به یکی از کارت های سانترال KX-TDA0181 یا KX-TDA0180 خواهد داشت. کارت اول از 16 پورت داخلی و کارت دوم از 8 پورت داخلی پشتیبانی می کند.

کالرآیدی

قابلیت دیگر مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200، امکان فعال کردن کالرآیدی بر روی دستگاه می باشد. با فعال سازی قابلیت کالرآیدی در سانترال، شماره تماس فرد گیرنده بر روی نمایشگر تمام تلفن ها نشان داده می شود. کاربران در صورت تمایل به استفاده از ویژگی کالرآیدی در سانترال، باید از کارت سانترال KX-TDA0193 استفاده نمایند که به اسم کارت کالرآیدی شناخته می شود.

امکان استفاده از تلفن ‌های آنالوگ

برای راه اندازی مرکز تلفن با تلفن های سانترال نیاز به هزینه زیادی است اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی را برای خرید تلفن های سانترال صرف کنید، می توانید از تلفن های آنالوگ معمولی هم استفاده نمایید. سانترال پاناسونیک tda200 از تلفن های آنالوگ معمولی پشتیبانی می کند اما برای بهره مندی از قابلیت آنالوگ باید از کارت های سانترال KX-TDA0177 یا KX-TDA0174 استفاده شود.
هر دو کارت سانترال معرفی شده، قادر به ایجاد 16 پورت می باشند اما کارت KX-TDA0177 از قابلیت Caller ID پشتیبانی می کند در حالی که کارت KX-TDA0174، این ویژگی را ندارد.

عملکرد کارت دیزا یا اپراتور گویا

برای دسترسی بهتر مشتریان به بخش های مختلف سازمان، بهتر است از کارت دیزا در دستگاه سانترال استفاده نمایید. سانترال پاناسونیک tda200 می تواند از کارت دیزا هم پشتیبانی نماید و با استفاده از این کارت، قابلیت اپراتور گویا فعال می شود. مشتریان پس از تماس با شرکت، توسط اپراتور یا منشی گویا، خوشامدگویی می شوند و سپس برای ارتباط با بخش های مختلف سازمان، راهنمایی خواهند شد. استفاده از اپراتور گویا نیازمند یکی از کارت های KX-TDA0191 یا KX-TDA0192 می باشد.

صندوق پست صوتی

با استفاده از صندوق پستی می توان تماس های شرکت را به شیوه جدیدتری مدیریت کرد. برای دسترسی به صندوق پستی باید یکی از دو دستگاه KX-TVM50 یا KX-TVM200 خریداری شود. دستگاه اول می تواند حداکثر 8 ساعت و دستگاه دوم هم قادر است حداکثر 128 ساعت، پیام ها و تماس های مشتریان را ضبط کند. دستگاه سانترال پاناسونیک tda200 با پشتیبانی از قابلیت صندوق پستی، امکان انتقال خودکار تماس، پشتیبان گیری از پیام ها و ارسال گروهی پیام ها را امکان پذیر کرده است.

استفاده از گوشی تلفن DECT

قابلیتی در دستگاه سانترال Panasonic tda200 تعبیه شده است که بتوان از تلفن های بی سیم پاناسونیک که از ویژگی DECT برخوردار هستند، در این دستگاه استفاده کرد. کاربرد این قابلیت برای ارتباطات داخلی می باشد و می تواند تا 32 عدد از آنتن های DECT را پشتیبانی نماید.

قابلیت Door Phone

قابلیت Door Phone یا درب بازکن، ویژگی دیگری از دستگاه سانترال پاناسونیک tda200 می باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه، درب شرکت را هم باز کنید همچنین می توان برای دسترسی به ویژگی درب باز کن، 16 کاربر را تعریف کرد.

برنامه ریزی سانترال پاناسونیک tda200

مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200 تحت شبکه نیست اما می توان با نصب کارت های مربوطه، این قابلیت را در دستگاه ایجاد کرد و برای برنامه ریزی بهتر دستگاه، از بستر شبکه استفاده نمود. برنامه ریزی دستگاه در حالت پیش فرض هم از طریق کابل USB و تلفن سانترال انجام می گیرد. با کابل USB می توان سانترال را به کامپیوتر وصل کرد و برنامه ریزی های لازم را انجام داد.

کارت های قابل اتصال به سانترال TDA200

همانطور که بررسی کردیم، قابلیت های مرکز تلفن پاناسونیک KX-TDA200 با استفاده از کارت های سانترال قابل ارتقاء می باشند. این دستگاه دارای 11 مکان جایگذاری کارت های مختلف به شرح زیر است :
 • کارت شهری TDA0180برای راه اندازی 8 خط شهری جدید
 • کارت سانترال TDA0181برای راه اندازی 16 خط جدید شهری
 • کارت TDA0290 برای راه اندازی خطوط چهار شماره ای مخابرات (PRI)
 • کارت TDA0174برای اضافه کردن 16 خط داخلی آنالوگ جدید
 • کارت سانترال TDA0177 برای اضافه کردن 16 خطوط داخلی آنالوگ با پشتیبانی از قابلیت کالر آیدی
 • کارت TDA0170برای راه اندازی همزمان 8 خط داخلی دیجیتال و 8 خط داخلی آنالوگ
 • کارت TDA0172 برای اضافه کردن 16 داخلی دیجیتال جدید
 • کارت TDA0193برای اضافه کردن قابلیت کالر آیدی بر روی تلفن های دیجیتال خطوط شهری به تعداد 8 عدد
 • کارت TDA0189 برای اضافه کردن قابلیت کالر آیدی 8 خط شهری به همراه پخش موزیک در هنگام انتظار تماس
 • کارت های TDA0191 و TDA0190 برای اضافه کردن منشی گویا
 • کارت TDA0484 برای اتصال دو دستگاه از راه دور با 4 کانال
 • کارت TDA0161 برای استفاده از قابلیت درب بازکن

قمیت و خرید دستگاه سانترال پاناسونیک tda200

دستگاه سانترال پاناسونیک tda200 با قابلیت هایی مثل منشی تلفنی، نمایش شماره تماس بر روی تلفن ها، صندوق پست صوتی، برقراری ارتباطات سیار از طریق تجهیزات بیسیم و ... می تواند انتخابی مناسب برای شما صاحبان شرکت ها و کسب و کارهای مختلف باشد. می توانید قیمت این دستگاه کاربردی را در فروشگاه ما مشاهده کنید و پس از دریافت راهنمایی های لازم از کارشناسان بخش فروش، خرید خود را انجام دهید.

دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : 02188931020
مدیر فنی : 09121343905
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه فنی و مهندسی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح